Tarihçemiz

       Sanayi sitemiz 15.03.1985 tarihinde kurulmuş olup;

     Başkanımız Sayın Ümit TUMBA ve Yönetim Kurulu değerli üyeleri ile hizmet vermektedir. Toplam Bağımsız bölüm iş yeri sayımız 99 adetten oluşmaktadır.

      İmsan Sanayi Sitemizin doluluk oranı %100 oranında doludur. İmsan sanayi sitemizde faaliyet gösteren firmaların sektörleri Ayakkabı, Ayakkabı Yan sanayi, Gıda, Mobilya, Koli, Kırtasiye, Kağıt, Medikal Malzeme, Tekstil ve Tekstil yan sanayi, Bant, Demir, Aksesuar İmalatı, Oto Yedek parça imalatı ve satışı, Musluk İmalatı, Emprime Baskı, Plastik ve Plastik yan sanayi, Geri dönüşüm Çorap imalatı, Kot yıkama, Banka Şubeleri ve Restaorantlar ve ofislerden oluşmaktadır.

      Sanayi Sitemizde A-B-C-D Sanayi imalat blokları ve E1-E2-E3 Blok ticari blokları olmak üzere toplam 7 blok 99 bağımsız iş yerinden oluşmaktadır.

     İmsan sanayi sitemiz 51.307 m2 toplam arazi üzerine kurulmuş faal iş yeri sayısı 82 dir. Sitemizde 99 bağımsız bölüm iş yeri sayımız faal olarak hizmet vermektedir. İstihdama sağlanan katkı 3750 kişidir.

İmsan Sanayi Sitesi

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com