Duyurularımız

Duyurularımız

19MAYIS2022

19 Mayıs Ulusal Egemenliğin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

02MAYIS2022

Sevdiklerinizle birlikte huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmenizi dileriz. Ramazan Bayramınız kutlu olsun !
Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri adına

Ümit TUMBA

Yönetim Kurulu Başkanı

27NİSAN2022
31ARALIK2021

Sayın üyelerimiz;

Sağlığı ve mutluluğu beraberinde getirecek, nice başarılarla hedeflerinize ulaştıracak umut dolu, güzel bir yıl dileriz!
S.S. İMSAN KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİ

5Şubat2022

Sayın üyelerimiz;

Kooperatifimizin 2021 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısının 05.02.2022 Cumartesi günü saat: 11:00’ de Kooperatif idare Merkezi Toplantı Salonunda, Mezkür tarihte çoğunluk sağlanamadığı takdirde 12.02.2022 Cumartesi günü aynı saatte ve aynı yerde toplanmasına karar verilmiştir.
Mezkür gün ve saatte şahsınız veya vekiliniz ile toplantıda hazır bulunmanızı önemle rica ederiz.

Şubat2022

Sayın üyelerimiz;

05.02.2022 tarihinde yapılacak olağan genel kurulumuzda yönetim kurulu ve denetim kurulu seçim maddesi bulunmaktadır. Genel kurul gündemimizde ise yeni seçilecek yönetim kuruluna ödenecek huzur haklarının belirlenmesi maddesi vardır. Bu sebepten dolayı Yönetim ve denetim kurulunda görev almak isteyen üyelerimizin mevcut yönetim kuruluna genel kurul tarihinden önce bildirmelerini rica ederiz.
İMSAN YÖNETİM KURULU

Ekim2021

Sayın üyelerimiz;

Sitemizin İçerisi’nde uzun süreli otopark sorunu yaşanmaktadır.
Firma ortakları ve firma adına kayıtlı araçlar dışında personellerine ait özel araçların arkada bulunan otoparkımıza Park etmemeleri yüzünden yer sorunu yaşanmaktadır. Dışarıdan bırakan araçlarda görülmüştür.

Firma yetkililerinin gerekli duyarlılığı göstermesi kendi menfaatlerinedir.

Duyurularımız

Temmuz2021

Sayın üyelerimiz;

2021 Temmuz Rutin Site içi Kanal Temizliği yapılmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Duyurularımız

23Haziran2021

Sayın üyelerimiz;

23.06.2021 tarihinde Çarşamba günü 10:00 ila 15:30 saatleri arasında Yönetim binamızda Küçükçekmece İlçe sağlık merkezinden gelen sağlık personeli ekipleri tarafından Covid-19 (Biontech) aşılaması yapılacaktır.
Son altı ay içinde covid-19 hastalığı geçirenlere ve bilinen alerjik hastalığı olanlara aşı yapılmayacaktır.
Aşı yaptırmak isteyen firmaların personellerine duyuru yaparak kaç kişi aşı olacağını en geç 22.06.2021 tarihine Salı gününe (yarına) kadar Site yönetimine bildirmelerini önemle rica ederiz. (aşılar sayıya göre geleceğinden kişi sayısını bildirmemiz gerekiyor.)
Yazımızın ektinde bulunan bilgilendirme ve onama formlarının kişi sayısı kadar çoğaltıp aşı yapılırken personelinizin yanında getirmesini önemle rica ederiz.

Duyurularımız

30Haziran2021

2020 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantımız Hak.

2020 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantımız 30.06.2021 Tarihinde Çarşamba günü Saat 11:00′ de Yönetim Binamızda yapılacaktır.

Duyurularımız

21Haziran2021

Sayın üyelerimizin ve işyerlerimizin dikkatine!

Üretimde kullanım dışı atıklarınızı Çöp konteynırlarına atarken kutu, koli, poşet veya çuval kullanılması atıklarınızın etrafa dağılmasını ve çevreye zarar vermesine engel olur, çöp konteynırlarından çöp kamyonuna boşaltılırken dağılan atıkların özellikle imalat atıkları metal keskin uçlu parçalar araçların tekerlerine zarar vermektedir, yemek atığı, kağıt parçaları, maske vs… gibi atıklar çevreye ve insan sağlığına zarar vermektedir.
Bu konuda daha hassas davranmanızı ve personellerinizi uyarmanızı rica ederiz.
Uyarıları dikkate almayan üyelerimiz hakkında gerekli mercilere haber verilerek işlem başlatılacağını üzülerek ikaz eder, bu vesile ile hayırlı işler dileriz.

S.S.İMSAN KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİ
YÖNETİM KURULU

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com